کمک نیاز دارید؟

09128349014

cart-100x100-1.png
0
0 مجمودی سبد خرید
No products in the cart.

فهرست داخلی

درمان مؤثر درد آرتروز زانو با زانوبند اسپیلاوایزر

درمان مؤثر درد آرتروز زانو با زانوبند اسپیلاوایزر

گاهی اوقات درد و ناراحتی عضلانی ناشی از بیماری آرتروز زانو به حدی است که فرد قادر به انجام فعالیت های روزمره خود نخواهد بود. به منظور تسکین این درد و کاهش التهابات مربوط به زانوی آسیب دیده یا آرتروز زانو می توان به سراغ زانوبند اسپیلاوایزر رفت که نقش بسزایی را در این زمینه ایفا می کند. امواج فراصوت مبنای عملکرد این زانوبند بوده و به کمک این امواج می تواند لرزش و ارتعاش در بافت های صدمه دیده به وجود آورد و درد زانو را با افزایش روند خون رسانی به ناحیه مورد نظر بهبود بخشد. البته راهکارهای دیگری همچون راه رفتن در آب نیز جهت کاهش درد زانو به افراد توصیه می گردد. اما این روش ها هیچگونه نتیجه مؤثر و قطعی نخواهند داشت و در نهایت افراد به انجام جراحی های مختلف رو می آورند. در صورتی که یک روش بدون عوارض و با کارایی بالا در این زمینه، استفاده از زانوبند اسپیلاوایزر محسوب می شود.

blank

درمان مؤثر درد آرتروز زانو با زانوبند اسپیلاوایزر

 

یک علت مشخصی را می توان برای هر یک از دردهای به وجود آمده در بدن در نظر گرفت. در حقیقت یکی از بافت های بدن به دلیل صدمه دیدگی دچار تورم و التهاب در بخش مورد نظر می گردد. به عبارت دیگر، فشار تورم بر بافت عصبی، علت ظاهر شدن این دردها خواهد بود. در ادامه می خواهیم به ارائه مطالبی راجع به زانوبند اسپیلاوایزر و نقش مؤثر آن در برطرف کردن درد آرتروز زانو بپردازیم. بنابراین، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و مزایای آن تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

آشنایی با زانوبند اسپیلاوایزر

چگونگی عملکرد زانوبند اسپیلاوایزر بدین صورت است که با ایجاد امواج فراصوت سبب بی حسی یا بلاک کردن سیستم عصبی زانو شده و نه تنها توانایی درمان درد آرتروز زانو را دارد، بلکه می تواند درد حاصل از موارد دیگر را نیز برطرف نماید. بنابراین شما می توانید با تهیه و خرید این زانوبند و استفاده از آن فقط به مدت ۱ تا ۲ ساعت در طی شبانه روز، تأثیر شگرف آن را در بلند مدت و کوتاه مدت مشاهده نمایید. ارتعاش و لرزش در سلول های بافت آسیب دیده زانو که با تابش امواج فراصوت اسپیلاوایزر به وجود می آید. میزان خون رسانی به بخش های مورد نظر را افزایش می دهد. در نتیجه شاهد تسکین درد زانو و ریکاوری بدن خواهیم بود. در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم که آیا اسپیلاوایزر می تواند عوارضی را برای بدن در بلند مدت ایجاد نماید یا خیر.

blank

آیا استفاده از زانوبند اسپیلاوایزر با عوارض همراه است؟

تصور برخی افراد درباره استفاده از زانوبند اسپیلاوایزر این است که این محصول ممکن است به مرور زمان در بدن عوارضی را پدید آورد. اما در این رابطه باید بگوییم که امواج به کار رفته در این محصول، همان امواج موجود در دستگاه های سونوگرافی است. بنابراین، نگرانی بابت عوارض این امواج بر روی بافت ها و سلول های عصبی خود نداشته باشید و با خیالی راحت از آن استفاده کرده و در دراز مدت شاهد مزایای بی نظیر این محصول باشید.

همانگونه که ذکر شد، زانوبند اسپیلاوایزر می تواند به عنوان تنها راه حل جهت درمان قطعی درد آرتروز زانو محسوب شود که بر مبنای امواج فراصوت عمل می کند. در واقع بهبود درد زانو با این زانوبند از طریق بی حس کردن سیستم عصبی زانو صورت می گیرد. با این کار تمامی محرک های عصبی درد آرام خواهد شد. بنابراین شما می توانید اقدام به برطرف نمودن درد زانوی خود، تنها با استفاده ۱ تا ۲ ساعت از این زانوبند در طی شبانه روز نمایید.

blank

آیا استفاده از زانوبند اسپیلاوایزر با عوارض همراه است؟

چگونه از زانوبند اسپیلاوایزر استفاده کنیم؟

زانوبند اسپیلاوایزر را بر روی زانوی خود به هنگام استراحت بسته تا امواج فراصوت آن به مدت ۱ تا ۲ ساعت بر روی ناحیه درد بتابد. یادتان باشد که این کار را باید در وضعیت بدون حرکت انجام دهید. چرا که به کار بردن این محصول در زمان حرکت، راه رفتن، فعالیت و … توصیه نمی شود و هرگز در موارد ذکر شده از این زانوبند استفاده نکنید.

نحوه کار با این زانوبند بسیار آسان بوده و در طی شبانه روز فقط ۱ تا ۲ ساعت را صرف بستن این محصول روی زانوی خود و روشن نگه داشتن آن در وضعیت استراحت و بی حرکت بودن نمایید. به خاطر داشته باشید که بیشتر از دو ساعت از آن استفاده نکنید.

از نظر شما جایگاه امواج فراصوت در علم پزشکی کجاست؟ در ادامه به این پرسش پاسخ خواهیم داد.

در علم پزشکی، امواج فراصوت چه جایگاهی دارد؟

روش های متعددی جهت برطرف نمودن درد و التهاب زانو و نقاط دیگر بدن به کار گرفته می شود. در کلینیک ها و مراکز پزشکی در هنگام صدمه دیدگی زانو از باند و گچ گرفتن زانو استفاده می گردد و یا افراد به سراغ روش های سنتی جهت رفع این درد می روند. البته همین راهکارها نیز می تواند التهاب، تورم و درد زانو را تشدید نماید. پس می توان گفت که هر عامل داخلی و خارجی مؤثر جهت تسکین تورم و التهاب نواحی آسیب دیده، یک تکنیک درمانی در علم پزشکی به شمار می رود.

روز به روز تجهیزات پزشکی در سراسر جهان در حال پیشرفت هستند. این پیشرفت ها نیز با هدف درمان و تسکین درد مربوط به آسیب های بدنی بیماران صورت می گیرد. بنابراین، کمتر از تجهیزات قدیمی در این رابطه استفاده می شود. یکی از روش های نوین علمی که به کمک آن امکان تسکین درد و التهاب نواحی مختلف بدن وجود دارد. بهره گیری از امواج فراصوت بوده که نقش مؤثری را در این زمینه ایفا خواهد کرد.

چگونه از زانوبند اسپیلاوایزر استفاده کنیم؟

blank

آیا استفاده از زانوبند اسپیلاوایزر جهت درمان یا تسکین درد زانو مؤثر است؟

به منظور تسکین درد زانو، استفاده از روش های متعددی امکان پذیر است. از جمله این روش ها عبارتند از: مصرف قرص های مسکن و بستن زانو با کش و یا زانوبندهای معمولی. اما سؤال اینجاست که آیا کاهش درد زانو و یا درمان آن با کمک این روش ها میسر است؟. در پاسخ به این سؤال باید گفت که هر چند شیوه های قدیمی تا اندازه ای می توانند درد زانو را تسکین دهند. ولی به عنوان درمان قطعی درد زانو قابل استفاده نخواهند بود. حال در رابطه با قرص های مسکن جهت تسکین درد زانو باید بگوییم که در حال حاضر مصرف این قرص ها برای کاهش این درد چندان رایج نیست.

با توجه به توضیحات فوق، تنها راهکار مؤثر و قطعی جهت تسکین و درمان درد آرتروز زانو، استفاده از زانوبند اسپیلاوایزر بوده که سبب افزایش روند خون رسانی در قسمت های آسیب دیده و ملتهب زانو می گردد. فناوری فراصوت به کار رفته در این محصول یکی از مزایای آن محسوب می شود که علاوه بر تسکین درد زانو، نوعی درمان قطعی و مؤثر در این زمینه نیز خواهد بود. همچنین، افراد بسیاری با استفاده از این زانوبند موفق شدند به حالت عادی خود برگردند. بهبود صد در صدی زانو، کاهش تورم و تسکین درد زانو از موفقیت آمیزترین نتایج این محصول می باشد. بنابراین بایستی بگوییم که جهت کاهش درد زانو، شیوه های قدیمی چندان مؤثر نبوده و بهتر است به دنبال راه حلی کارآمد و قطعی در این زمینه باشید تا اینکه به سراغ روش های پر درد سر بروید.

blank

آیا استفاده از زانوبند اسپیلاوایزر جهت درمان یا تسکین درد زانو مؤثر است؟

 

سخن پایانی

معرفی زانوبند اسپیلاوایزر و نحوه عملکرد آن جهت تسکین تورم و درد زانو از جمله موضوعات مطرح شده در این مقاله بود. یکی از راهکارهای قطعی درد آرتروز زانو در سراسر دنیا، استفاده از همین محصول می باشد. اگر که نتیجه قابل قبولی را برای درمان و تسکین درد زانوی خود با بکارگیری روش های مختلف نگرفته اید. ما به شما توصیه می کنیم که به سراغ تهیه و خرید زانوبند اسپیلاوایزر به عنوان یک محصول کارآمد در این زمینه بروید. چرا که این زانوبند توانسته نتایج بی نظیری را در این زمینه رقم بزند و به میزان قابل توجهی سبب کاهش میزان التهاب و درد زانو در افراد گردد و به نوعی درمان قطعی در این رابطه به شمار می رود.

کالای پزشکی فیض یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی است که دارای سابقه درخشان ۴۰ ساله در زمینه عرضه تجهیزات و محصولات پزشکی با کیفیت می باشد. محصولات ارائه شده در این فروشگاه آنلاین دارای تضمین کیفیت و اصالت کالا بوده و شما می توانید جهت تهیه و خرید اسپیلاوایزر با هدف درمان و تسکین تورم و درد آرتروز زانو به سایت این شرکت مراجعه نمایید.

 

blank

دیدگاه‌ خود را بنویسید